Mis on sinine valgus?

Sinine valgus on kõikjal ning see on osa päikesest eralduvast loomulikust valgusspektrist. Meie keha kasutab sinist valgust ööpäevase rütmi ehk meie une-ärkveloleku tsükli reguleerimiseks.
Looduslik sinine valgus päevasel ajal on meile igati kasulik, sest see suurendab erksust ja tõstab tuju, kuid kasutades igapäevaselt digitaalseadmeid, puutume me kokku ekraanidest eralduva kunstliku sinise valgusega, mis ei pruugi meie tervisele hästi mõjuda.
Pikalt ekraanide ja sellest eralduva sinise valguse vaatamine mõjub sageli silmadele kurnavalt ja ärritavalt ning võib tekitada raskusi magama jäämisega.

0

Tundi

Veedame keskmiselt kuni üheksa tundi päevas ekraanide ees

Sinine Valgus

Peamised sinise valguse eraldusallikad on

Päike

Päikesevalgus on peamine sinise valguse eraldusallikas ning päevasel ajal on see meile kasulik.

Nutitelefonid

Telefon on meiega kõikjal kaasas kuid selle liigne kasutamine mõjub meie silmadele kurnavalt.

Ekraanid

Arvutiga töötades või televiisorit vaadates puutume me kokku ekraanidest eralduva tehisliku sinise valgusega.

Hoia oma silmi

Sinist valgust blokeerivad prillid piiravad sinise valguse kogust, mis nutiseadmete ekraanidest meie silmadele eraldub, muutes ekraanide kasutamise meeldivamaks.

Kõik meie tootevalikus olevate prillide klaasid on kaetud sinise valguse filtriga, mis aitavad sinu silmi kaitsta tehisliku sinise valguse eest.

Näen

Meist

Missioon

Muuta digiajastu inimeste töötegemist ja vaba aja veetmist meeldivamaks, pakkudes inimestele ilusa disainiga kvaliteetseid ekraanivalguse prille.